Team NXT

Hieronder vindt u een overzicht van alle mensen die werken op NXT.

Directeur

Jenny Oldenhuis
M: joldenhuis@nxt.eu

t: 06-30012162

Teamleider leerjaar 1 en 2

Janine Krosenbrink

M: jkrosenbrink@nxt.eu

Teamleider leerjaar 3 en 4

Gerard van Eck

M: geck@nxt.eu

Docenten

Ludwig van Aagten Docent BWI

M: laagten@nxt.eu

Jawad Anwari Docent economie

M: janwari@next.eu

Kornelia Azizi Docent Duits Zorgcoördinator Anti-pestcoördinator

M: kazizi@nxt.eu

René Bakker Docent Sport & Bewegen

M: rbakker@nxt.eu

Albert Willem Bennen Docent natuurkunde en wiskunde, Intern contactpersoon, MR lid en voorzitter GMR

M: awbennen@nxt.eu

Inge Berck Docent Engels

m: iberck@nxt.eu

Dave van de Berg Docent M&T

M: dberg@nxt.eu

Marc Bos Docent wiskunde

M: mbos@nxt.eu

José Fuente de la Pozo Docent Engels

M: jfuentepozo@nxt.eu

Alexandra Christiaans Docent Nederlands

M: achristiaans@nxt.eu

Lorna Doran Docent economie, E&O

M: ldoran@nxt.eu

André Dijkgraaf Docent M&M Coach ingestroomde leerlingen in leerjaar 3

M: adijkgraaf@nxt.eu

Attie van Eck Docent rekenen, wiskunde, M&N, M&M

M: aeck@nxt.eu

Roel de Feber Docent wiskunde

M: rfeber@nxt.eu

Leslie Gödecke Docent Sport & Bewegen

M: lgodecke@nxt.eu

Hans Goes Docent BWI

M: hgoes@nxt.eu

Carmen Huisman Docent Nederlands Schoolopleider

M: chuisman@nxt.eu

Ed Kool Docent Duits

M: ekool@nxt.eu

Ruben Kuijpers Docent Sport & Bewegen

M: rkuijpers@nxt.eu

Ineke Legemaat Docent Nederlands

M: ilegemaat@nxt.eu

Jhon Levels Docent HBR

M: jlevels@nxt.eu

Kees Link Docent techniek en wiskunde

M: klink@nxt.eu

Anette Oostdijk Docent HBR

M: aoostdijk@nxt.eu

Cees Oosterheerd Docent PIE Decaan LOB coördinator

M: coosterheerd@nxt.eu

Gerwin Peek Docent MobT

M: gpeek@nxt.eu

Charl van Ree Docent natuurkunde ICT coördinator

M: cree@nxt.eu

Suzanne de Rooij Docent HBR en M&D

M: srooij@nxt.eu

Karen Ruedisueli-Dijkgraaf Docent wiskunde Examensecretars

M: kruedisueli@nxt.eu

Jos Spriel Docent PIE

M: jspriel@nxt.eu

Ton Vahlkamp Docent PIE

M: tvahlkamp@nxt.eu

Edwin Wildeman Docent HBR Boekencoördinator

M: ewildeman@nxt.eu

Saskia van Zalinge Docent Duits

M: szalinge@nxt.eu

Ondersteunend Personeel

Abdel Jaouani Facilitair medewerker, pedagogisch conciërge

M: ajaouani@nxt.eu

Hans van Dam Onderwijsassistent BWI

M: hdam@nxt.eu

Marja van der Laan Kantinebeheer

M: mlaan@nxt.eu

Tilly de Ligt Leerlingenadministratie Applicatiebeheer Magister

M: tligt@nxt.eu

Willem Prins Conciërge Verzuimcoördinator

M: wprins@nxt.eu

Florian Vahlkamp Onderwijsassistent

M: fvahlkamp@nxt.eu

Erik Vos Systeembeheerder ICT

M: evos@nxt.eu