Team NXT

Hieronder vindt u een overzicht van alle mensen die werken op NXT.

Directeur

Jenny Oldenhuis
joldenhuis@nxt.eu

t: 06-30012162

Teamleider

Janine Krosenbrink

jkrosenbrink@nxt.eu

Docenten

Ludwig van Aagten, docent BWI

laagten@nxt.eu

Jawad Anwari, docent economie

janwari@nxt.eu

Kornelia Azizi, docent Duits, zorgcoördinator en anti-pestcoördinator

M: kazizi@nxt.eu

René Bakker, docent Sport & Bewegen

rbakker@nxt.eu

Albert Willem Bennen, docent natuurkunde en wiskunde, intern contactpersoon, MR lid en voorzitter GMR

awbennen@nxt.eu

Inge Berck, docent Engels

iberck@nxt.eu

Dave van de Berg, docent M&T

dberg@nxt.eu

Roos Beudeker, docent Nederlands

rbeudeker@nxt.eu

Rogier Boks, docent Techniek

rboks@nxt.eu

Marc Bos, docent wiskunde

mbos@nxt.eu

Alexandra Christiaans, docent Nederlands

achristiaans@nxt.eu

Marek van den Broek, docent Engels

mbroek@nxt.eu

André Dijkgraaf, docent M&M, coach ingestroomde leerlingen in leerjaar 3

adijkgraaf@nxt.eu

Attie van Eck, docent rekenen, wiskunde, M&N, M&M

aeck@nxt.eu

Roel de Feber, docent wiskunde

rfeber@nxt.eu

Leslie Gödecke, docent Sport & Bewegen

lgodecke@nxt.eu

Fabian Goldsack, docent natuur- en scheikunde

fgoldsack@nxt.eu

Hans Goes, docent BWI

hgoes@nxt.eu

Carmen Huisman, docent Nederlands

chuisman@nxt.eu

Ed Kool, docent Duits

ekool@nxt.eu

Ruben Kuijpers, docent Sport & Bewegen

rkuijpers@nxt.eu

Ineke Legemaat, docent Nederlands

ilegemaat@nxt.eu

Jhon Levels, docent HBR

jlevels@nxt.eu

Kees Link, docent techniek en wiskunde

klink@nxt.eu

Anette Oostdijk, docent HBR

aoostdijk@nxt.eu

Cees Oosterheerd, docent PIE Decaan LOB coördinator

coosterheerd@nxt.eu

Gerwin Peek, docent MobT

gpeek@nxt.eu

Charl van Ree, docent natuurkunde ICT coördinator

cree@nxt.eu

Suzanne de Rooij, docent HBR en M&D

srooij@nxt.eu

Karen Ruedisueli-Dijkgraaf, docent wiskunde,  examensecretaris

kruedisueli@nxt.eu

Oscar Scherstra, docent Engels

oscherstra@nxt.eu

Jos Spriel, docent PIE

jspriel@nxt.eu

Ton Vahlkamp, docent PIE

tvahlkamp@nxt.eu

Erwin Vermeer, docent wiskunde

evermeer@nxt.eu

Edwin Wildeman, docent HBR Boekencoördinator

ewildeman@nxt.eu

Ondersteunend Personeel

Abdel Jaouani, facilitair medewerker, pedagogisch conciërge

ajaouani@nxt.eu

Hans van Dam, onderwijsassistent BWI

hdam@nxt.eu

Marja van der Laan, kantinebeheer

mlaan@nxt.eu

Tilly de Ligt, leerlingenadministratie, applicatiebeheer Magister

tligt@nxt.eu

Willem Prins, conciërge, verzuimcoördinator

wprins@nxt.eu

Florian Vahlkamp, onderwijsassistent

fvahlkamp@nxt.eu

Erik Vos, systeembeheerder ICT

evos@nxt.eu