Week van de techniek - 3 tot en met 7 oktober 2022

Maak kennis met techniek in "De week van de Techniek"

Eindelijk, we mogen weer! Rond de 1300 VMBO leerlingen, leerjaar 2, maken kennis met techniek tijdens de Week van de Techniek. Elke leerling volgt 4 technische workshops van 20 minuten. We sluiten af met een techniekquiz. Uiteraard is er voor de winnaar een prijs.

We zijn trots op de samenwerking met: Lomans, Croonwolter & Dros, Unica, Goflex, Bouwmensen, IW Midden, Schildersvakopleiding, Pon, Elma, Iteq, Van Halteren, Havi, Makecenter, Sectorinstituut, ROC MN, Hoornbeeck College, MBO Amersfoort. Fijn dat zij een workshop verzorgen voor al deze leerlingen. En allemaal op locatie Wereld van Techniek op de Hardwareweg 15 in Amersfoort. We maken er weer mooie, leerzame en gezellige dagen van! Meer info

Ook interessant

Beste gasten, We willen u graag informeren dat Restaurant NXT vanaf 29 april tot 3 juni gesloten zal zijn vanwege praktijkexamens. We zijn echter verheugd om aan te kondigen dat we vanaf 5 juni weer geopend zijn voor de lunch en kijken ernaar uit om u dan weer te verwelkomen....

Lees verder

Op maandag 15 april jongstleden verliep de datum voor kandidaatstelling. Er hebben zich twee personen kandidaat gesteld voor de oudergeleding.

Lees verder

Afshin Mori eigenaar van Bimology en oud-leerling van NXT Maarsbergen gaf vandaag een lezing over BIM aan onze leerlingen uit de afdeling BWI en TIFT. Afshin is een BIM-engineer die ons heeft meegenomen waarom en hoe onze leerlingen hier in het toekomstig werkveld mee zullen gaan werken. Sketchup is de...

Lees verder

Wij hopen dat iedereen een fijne vakantie heeft gehad. Voor de 4e klas leerlingen beginnen we nu aan de laatste loodjes. Wij wensen hen dan ook veel succes met de laatste tentamens.

Lees verder

Klas 2.1 en 2.2 HBR mochten dinsdag 13 februari op excursie naar de McDonald’s in Veenendaal. Ze mochten daar zelf aan de slag in de keuken. McFlurry en je eigen hamburger maken is dan toch echt wel heel speciaal! Ook ditmaal waren de leerlingen enorm enthousiast.

Lees verder