Aftrap sport+ programma

Nog meer dan normaal was vrijdag de 13e een datum om naar uit te kijken. In dit geval omdat voor onze meest sportieve leerlingen de kick-off gepland stond van ons eigen NXT Doorn sport+ programma. Dus verzamelde om 14.00 bij sporthal Steinheim een mooie groep van 28 enthousiastelingen. Onder begeleiding van de gehele sportsectie vertrokken zij daarvandaan voor een uitdagende mountainbiketocht door de vele bossen die de Utrechtse Heuvelrug rijk is.

Van lekker warm en droog weer waar we inmiddels een beetje aan gewend waren geraakt was niet echt sprake. We kunnen wel zeggen dat de regen met bakken uit de hemel kwam zetten. Onze leerlingen lieten zich echter allerminst uit het veld slaan, wat is er dan ook lekkerder dan weer eens ouderwets door flinke modderplassen heen te fietsen ?! Leuk dus, maar zeker ook zaak om extra aandacht te besteden aan veilig trappen, remmen en sturen. Juist daarom bleek de mountainbike ervaring die onze derde klassers al hadden opgedaan op hun Ardennenkamp uiterst goed van pas te komen.

In de bossen van Austerlitz splitste de groep zich op. De grootste groep ging door op het zeer uitdagende en lange parcours, voor de geoefende mountainbikers. En de rest daagde zichzelf uit op een parcours dat beter geschikt is voor die leerlingen die wat veiliger door de bossen willen crossen. Voor beide groepen geldt, alle respect hoe onze sport+ toppers het hebben gedaan. Uiteindelijk kwam iedereen gesloopt en doorweekt weer aan bij de sporthal. Volgens een leerling “ de leukste schooldag ooit”. Maar de ander was blij dat de warmte weer opgezocht kon worden. In ieder geval was iedereen meer dan klaar om  te gaan genieten van een heerlijke herfstvakantie die voor de deur staat.

Volgende keer zien we iedereen heel graag weer. Dan kan iedereen hun skills showen in het trampolinepark van Boaz. Tot de volgende !

Ook interessant

Vandaag starten de centrale eindexamens. Afgelopen jaar heeft onze examensecretaris (Edwin van de Beek) veel werk verzet om een ideale omgeving te creëren voor onze examenkandidaten. Door een mooie samenwerking met Sporthal Steinheim hebben onze examenkandidaten dit jaar ook de toetsweken in precies dezelfde setting gemaakt. Namens het docententeam wensen...

Lees verder

Docententeam 3 - examenkandidaten 2. Op vrijdag 26 april was de laatste "normale" lesdag van onze examenkandidaten. Daar hoort natuurlijk de traditie van een examenstunt bij. Een groep fanatieke leerlingen is bezig geweest met de organisatie van de stunt met als randvoorwaarden dat het veilig en leuk voor leerlingen, docenten...

Lees verder

Op donderdag 7 maart hebben onze vierde klas leerlingen hun profielwerkstuk gedeeld op de PWS-markt. We kijken terug op een druk bezochte avond waar onze leerlingen hebben laten zien waar hun talenten liggen. Een aantal werken verdient hierbij extra aandacht omdat zij dit praktijkdeel fantastisch hebben uitgevoerd. U leest in...

Lees verder

Op donderdag 7 maart is het docententeam gestart met een driejarig traject rondom curriculumontwikkeling. Zo werken wij toe naar een toekomstbestendig onderwijsprogramma. We zijn verheugd met de expertise en kennis die vernieuwenderwijs met zich meebrengt en kijken uit naar de nauwe samenwerking die we komende jaren voor de boeg hebben.

Lees verder

Vandaag hebben we eerst het British Museum bezocht, waar de leerlingen door middel van een speurtocht veel hebben geleerd over het oude Egypte en het mummificeren. Daarna hebben we kennis gemaakt met de gruwelijke geschiedenis van Engeland in “ The London Dungeon.”Ten slotte genoten van het prachtige uitzicht in the...

Lees verder

De leerlingen van NXT Doorn aangekomen in het Verenigd Koninkrijk. Nadat de leerlingen Canterbury hebben verkend hebben zij hun gastgezinnen ontmoet en daar lekker gegeten. De volgende dag hebben we het British museum bezocht en per groep een quiz gemaakt over de Egyptische afdeling. De winnaars hebben een mooie prijs...

Lees verder