Gluren bij NXT Doorn

Op zondag 26 Juni opende NXT- Doorn de deuren voor “Gluren op de Heuvelrug “ . In het schoolgebouw was een tentoonstelling te zien van kunstwerken en fotografie van leerlingen die zijn gemaakt in de lessen Talentklas Expressie, Beeldende Vorming en CKV. De bezoekers konden onder het genot van een kopje thee of koffie genieten van het optreden van het geweldige kleinkunst duo Jenneke en Sanne die tweestemmig Nederlandstalige liedjes zongen. Alle gluurders , waaronder onze wethouder Karin Ooievaar waren zeer onder de indruk van de kunstwerken van onze leerlingen en het optreden van Jenneke en Sanne. Onze locatie werd druk bezocht door jong en oud en ook door ouders met toekomstige brugklassers Speciaal dank aan een aantal kanjers uit het tweede en derde leerjaar die hebben geholpen om er een geweldige dag van te maken. Door bezoekers is ook een vrijwillige bijdrage achter gelaten via een QR code of in de spaarpot. Dit bedrag zal later bekend gemaakt worden door de organisatie van Gluren. Dit was een mooie gelegenheid om onze school buiten de gebruikelijke open dag open te stellen voor iedereen die wilde gluren. Wat ons betreft zeker voor herhaling vatbaar!

Ook interessant

Leerlingen van NXT- Doorn exposeren hun kunstwerken die zij gemaakt hebben in de lessen Beeldende Vorming en Talentklas Expressie. Er zijn 35 kunstwerken te bewonderen tot en met 20 juli in het Cultuurhuis Pleiade en Cantina in Doorn.

Lees verder

Afgelopen week zijn onze leerlingen uit klas 3 naar Londen afgereisd. Drie dagen lang hebben zij Londen verkent met onder andere bezoekjes aan het British museum, het national history museum, het science museum en het imperial war museum. Naast de vele museumbezoekjes hebben we uitstapjes gemaakt naar de Londen Dungeon,...

Lees verder

De afgelopen dagen was het een GROOT creatief feest op school! Leerjaar 1 heeft in drie dagen een voorstelling gemaakt waarin dansen, zingen en acteren centraal stonden. Ook werd er een (wissel)decor gebouwd en zelfs de licht- en geluidstechnieken deden de leerlingen zelf.

Lees verder

Open lesmiddag 1/3 zit er op! Een klas vol groep 8’ers konden kennismaken met wiskunde en biologie op NXT Doorn. Na een korte uitleg gingen de kinderen vooral de geleerde kennis in de praktijk brengen🎓📚

Lees verder

Op 15 maart ’23 zijn er twee collega’s naar de cursus “LHBTIQA+ op school”. Tijdens deze cursusdag is door verschillende sprekers uitgelegd wat een LHBTIQA+ leerling specifiek nodig heeft binnen de school en hoe OP en OOP hier het best in kunnen ondersteunen. Er is tijdens de cursusdag gesproken over...

Lees verder