Introductiedagen dag 2

Een strak blauwe lucht lacht iedereen toe. Uitstekende omstandigheden voor de ochtendgymnastiek. Onder begeleiding van onze onmisbare mentorleerlingen begint onze tweede kampdag met wat relaxte oefeningen, zodat iedereen weer topfit de dag aan kan vallen. Geen overbodige luxe, met een vol programma voor de boeg.

Te beginnen met een heuse sportdag. Wat opviel was dat iedereen vrolijk mee deed en dat zelfs veel mentoren zich van hun sportiefste kant lieten zien. Spellen als ultimate frisbee, skilopen en blind volleybal bleken onderdelen waar extra goed moest worden samengewerkt.

Daarna werd bekend wie er voor de rest van het schooljaar met de eer mag strijken van slimste brugklas NXT Doorn. Na de voorrondes en de grande finale van de pubquiz, mocht D1C de beker in de lucht houden. Zij waren het die de meeste goede vragen wisten te beantwoorden.

Maar… vandaag konden er zeker nog meer prijzen worden gewonnen. Bijvoorbeeld bij de grote prijzenbingo show. Naast de spanning werd er ook veel gelachen. Met name natuurlijk als de strenge maar rechtvaardige jury moest concluderen dat er sprake was van een valse bingo!

Dag twee werd afgesloten met een disco avond. DJ Jack draaide de ene naar de andere hit. En onze leerlingen dansen, springen en schreeuwen hardop mee. Drinken en chips voor iedereen, want dat hoort natuurlijk bij een goede disco avond. 22.30 was het mooi geweest. De laatste beetjes energie waren er nu toch echt wel uit gedanst. Moe maar voldaan na een geweldige dag werden de bedjes opgezocht. Voor twaalf uur was het stil op alle kamers. Fijn, want morgenochtend is het toch weer vroeg dag in Soest.

Ook interessant

Van woensdag 19 t/m vrijdag 21 juni zijn 75 tweedeklasleerlingen van NXT Doorn op survivalkamp geweest in de Belgische Ardennen. Ca 40 kilometer ten zuiden van Luik stond het kampement uitgestald, op camping Rocher de la Vierge. Onder bezielende begeleiding van de ‘Buffels’ – waarvoor dank aan Pien, Lowi, Redmer,...

Lees verder

Enkele weken geleden is er een podcast online verschenen waarin een paar van onze leerlingen een hoofdrol spelen. In de podcast 'Heuvelrug praat' komen meerdere leerlingen uit onze Mavo 4 groep aan het woord. Zij mochten vragen stellen aan de burgemeester van de Utrechtse Heuvelrug; Frits Naafs. Benieuwd welke vragen...

Lees verder

In voorbereiding op de waterweek van volgend jaar hebben onze collega's afgelopen weekend hun uiterste best gedaan om hun Nationaal Watersportdiploma te halen. Vanuit de instructeurs van zeil- en surfschool Neptunus kregen we te horen dat we trots mogen zijn op de leergierigheid van de collega's en dat ze meer...

Lees verder

De nieuwe keramiekoven is in gebruik genomen! Na wat installatie perikelen zijn de eerste keramiekwerken goed uit de oven gekomen. Een spannend moment. Want als er te veel lucht in het keramiek werk zit kan het werk in de oven exploderen. Gelukkig zijn alle werken technisch goed uitgevoerd en heelhuids...

Lees verder

In de week van 20 tot 24 mei hebben we de school omgebouwd tot een creatieve, kunstzinnige werkplaats. Leerjaar éénheeft gezongen, gedanst en is de wereld van theater in gedoken. Vanuit hun eigen geschreven teksten hebben ze hard en vol enthousiasme aan hun voorstelling. Deze laat zien wat zij willen...

Lees verder

Op 28 mei vond het examendiner plaats met onze examenkandidaten. Na een heerlijk chique diner hebben we met zijn allen een knallend einde gegeven aan de schoolcarrière van onze examenkandidaten. Er rest nu alleen nog een spannende uitslag dag en de diploma uitreiking.

Lees verder